Wodne wieże w Etiopii

zdjecie-legalnej-marihuany

Konopie to wszystko jeżeli mówimy o czystych i ekologicznych sposobach robienia rzeczy. Promowanie tego rodzaju rzeczy, które mają potencjał, by zmienić sposób, w jaki działa nasza planeta nie boli.

Gromadzenie wody w Etiopii może być uciążliwym i męczącym zadaniem, biorąc pod uwagę wycieczki do najbliższego źródła, które często zajmują kilka godzin, jeśli nie cały dzień. Zadanie to w rodzinie jest zwykle wykonywane przez kobiety, które nie tylko są zabierane ze szkoły, ale które także mogą stać się ofiarą gwałtu lub molestowania seksualnego podczas podróży. Końcowy efekt również jest niebezpieczny, ponieważ w większości przypadków woda, która jest zbierana jest silnie zanieczyszczona, a picie jej jest szkodliwe dla zdrowia.

Znaleziono jednak rozwiązanie!

Wodne wieże inspirowane były przez drzewo, które pochodzi z Etiopii i powszechnie używane jest jako centralne gromadzenie społeczności lokalnej. Wieża, opracowana przez architekturę i wizję to system pionowy, który przenośnie zbiera czystą wodę prosto z powietrza poprzez kondensację. Każda wieża kosztuje około 550 dolarów, i może być zbudowana w ciągu kilku dni przez mieszkańców wsi, przy użyciu lokalnie dostępnych materiałów. Wieża może zebrać do 100 litrów wody pitnej dziennie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.