Wskazówki Pieczenia Ciasta z THC

Ciasteczka są często pierwszym daniem, które przychodzi do głowy, gdy myślimy o spożywaniu marihuany.

Na szczęście nie trzeba być zawodowym kucharzem by upiec partię pysznych ciasteczek, ale istnieją pewne istotne punkty, które trzeba znać. Zacznijmy od podstaw.

1. Jeśli myślisz, że wystarczy po prostu dodać surową marihuanę do ciasta – jesteś w błędzie.

„Nasze ciała nie są przystosowane do trawienia takiego materiału roślinnego. Ludzie, którzy po prostu dodają marihuanę do wypieków przede wszystkim nie mogą spodziewać się uzyskania uczucia haju,” mówi Jeff, autor książki kucharskiej zawierającą marihuanę w przepisach.

Metoda ta doprowadzi również do okropnego smaku ciasta.

Przed wykonaniem wypieku, najpierw musisz zaparzyć marihuanę olejem lub masłem – jest na to specjalny sposób.

„Jeśli po prostu wrzucimy trawkę do garnka nie uzyskamy oczekiwanego efektu,” wyjaśnia Jeff.

2. Zastosowanie odpowiedniej dawki.

„Spotkałem ludzi, którzy opowiadali mi swoje historie rodem z filmu grozy po spotkaniu z produktami spożywczymi zawierającymi THC,” mówi Jeff. Aby uniknąć złych doświadczeń, Jeff nalega, aby wymierzyć odpowiednią dawkę podczas wykonywania oleju THC lub masła THC, które potrzebujemy do naszego ciasta.

Aby obliczyć, jak mocne będzie ciasto, trzeba wiedzieć jaki procent THC jest w marihuanie, ilość oleju lub masła w przepisie oraz wielkość porcji.

Na szczęście, nie trzeba wykonywać żadnej trudnej matematyki. Jeff zaleca zastosowanie internetowego kalkulatora THC/CBD w celu określenia ile miligramów będzie w każdej porcji.

3. Efekty ciasta z THC.

W przeciwieństwie do palenia marihuany, na skutki zjedzenia ciasta z THC trzeba chwilę poczekać. Uczucie haju jest zwykle odczuwalne od jednej do dwóch godzin po spożyciu ciasta i może trwać od czterech do ośmiu godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.