Marihuana – podstawowa wiedza na jej temat

fakty-na-temat-medycznej-marihuany-palenie-marihuana-marihuany-palenie

Rosnąca popularność marihuany jest oczywista, ale wielu ludzi nie posiada podstawowej wiedzy na temat tej rośliny. Oto parę faktów, które powinieneś znać.

Marihuana wywołuje skutki fizyczne i psychiczne.

Wpływ marihuany rozpoczyna się w ciągu kilku minut od inhalacji i może trwać kilka godzin. THC jest absorbowane wolniej, gdy traktowane jest jako żywność lub ciesz i jego skutki odczuwalne są dłużej.

Efekt haju wywołany przez marihuanę może wpływać na fizyczność użytkownika na wiele różnych sposobów, w tym na zwiększenie częstości akcji serca, suchość w ustach, przekrwione i oszklone oczy, wzrost apetytu (często nazywany gastro – fazą).

Gdy użytkownik jest na haju, najczęściej odczuwa euforię i ogromny spokój. Efekty mogą również zawierać obniżone uczucie samoświadomości i niemoc działania w spokojny i naturalny sposób, senność, zawroty głowy, bezmyślność, roztargnienie. Niektórzy użytkownicy mówią, że doświadczają także uczucia niepokoju i paranoi.

Ludzie, którzy palą marihuanę, mogą doświadczyć długotrwałych skutków, podobnych do tych, które doświadczają palacze papierosów, takie jak kaszel, częste przeziębienia i przewlekłe zapalenie oskrzeli. Dodatkowo warto dodać, że przy użyciu waporyzatora wykazano, iż można uniknąć tych efektów.

Marihuana posiada wiele nazw ulicznych (slangowych).

Slangowe nazwy dla konopi różnią się w zależności od regionu i demografii. Starsze nazwy to pot, zioło, mary jane, trawa, chwast. Ganja, pączek, skunk są również powszechnie wykorzystywane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.