Marihuana – podstawowa wiedza na jej temat

Marihuana – podstawowa wiedza na jej temat, THCLand.pl

Rosnąca popularność marihuany jest oczywista, ale wielu ludzi nie posiada podstawowej wiedzy na temat tej rośliny. Oto parę faktów, które powinieneś znać.

Marihuana wywołuje skutki fizyczne i psychiczne.

Wpływ marihuany rozpoczyna się w ciągu kilku minut od inhalacji i może trwać kilka godzin. THC jest absorbowane wolniej, gdy traktowane jest jako żywność lub ciesz i jego skutki odczuwalne są dłużej.

Efekt haju wywołany przez marihuanę może wpływać na fizyczność użytkownika na wiele różnych sposobów, w tym na zwiększenie częstości akcji serca, suchość w ustach, przekrwione i oszklone oczy, wzrost apetytu (często nazywany gastro – fazą).

Gdy użytkownik jest na haju, najczęściej odczuwa euforię i ogromny spokój. Efekty mogą również zawierać obniżone uczucie samoświadomości i niemoc działania w spokojny i naturalny sposób, senność, zawroty głowy, bezmyślność, roztargnienie. Niektórzy użytkownicy mówią, że doświadczają także uczucia niepokoju i paranoi.

Ludzie, którzy palą marihuanę, mogą doświadczyć długotrwałych skutków, podobnych do tych, które doświadczają palacze papierosów, takie jak kaszel, częste przeziębienia i przewlekłe zapalenie oskrzeli. Dodatkowo warto dodać, że przy użyciu waporyzatora wykazano, iż można uniknąć tych efektów.

Marihuana posiada wiele nazw ulicznych (slangowych).

Slangowe nazwy dla konopi różnią się w zależności od regionu i demografii. Starsze nazwy to pot, zioło, mary jane, trawa, chwast. Ganja, pączek, skunk są również powszechnie wykorzystywane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.