Czy Inne Owoce Oprócz Mango Również Nasilają Działanie Cannabis?

Jeśli jesteś regularnym konsumentem cannabis, prawdopodobnie już wiesz, że mango kojarzono nie tylko ze zwiększeniem haju, ale także ze skróceniem czasu jego wystąpienia, co oznacza, że ​​haj pojawia się szybciej. Dzieje się tak częściowo dzięki terpenowi (związkom aromatycznym, które nadają roślinom ich charakterystyczny zapach, a jednocześnie zapewniają ochronę przed światłem słonecznym i drapieżnikami), który łączy zarówno mango, jak i konopie indyjskie – mircen. Obecnie uważa się, że mircen, również występuje w trawie cytrynowej, chmielu i liściach laurowych, może wzmacniać i przyspieszać działanie THC ze względu na jego zdolność do szybszego przemieszczania się przez barierę krew-mózg.

Terpeny stały się popularnym tematem rozmów w świecie konopi indyjskich w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ uważa się, że odgrywają one istotną rolę w tym, jak konopie indyjskie zapewniają swoje łagodzące efekty. Jest rzeczą oczywistą, że kannabinoidy, takie jak THC i CBD, odgrywają kluczową rolę w poszczególnych efektach konopi. Ale to, w jaki sposób terpeny oddziałują z kannabinoidami, staje się coraz bardziej jasne, ponieważ naukowcy nadal demonstrują, jak terpeny i kannabinoidy są niezbędne do pełnego wdrożenia efektu otoczenia, co sugeruje, że roślina konopi działa najlepiej, gdy wszystkie jej związki działają razem, a nie w izolacji.

Mircen jest najpowszechniejszym terpenem występującym w konopiach i często wydziela ziemisty i piżmowy zapach oraz smak.

Ale powiedzmy, że masz odmianę marihuany z minimalną zawartością terpenów i nie masz akurat mango. Czy są inne owoce, które mogłyby zintensyfikować działanie marihuany, takie jak mango? Odpowiedź brzmi: tak, oczywiście! Chociaż musimy nieco rozciągnąć definicję „owocu”.

Z technicznego punktu widzenia orzechy są owocami i są pełne kwasów tłuszczowych omega-3, które wiążą się z kannabinoidami, takimi jak THC i CBD, i wydajniej przechodzą przez barierę krew-mózg, tak jak robi to mircen. Jeśli chcesz to przetestować, musisz trzymać się z daleka od orzeszków ziemnych, które są technicznie roślinami strączkowymi, i migdałów, które są chronione przez przypominającą śliwkę skorupkę. Orzechy pasujące do definicji owoców to orzechy włoskie, kasztany, orzechy laskowe oraz orzechy pekan.

W przypadku innych potraw, które mogą zintensyfikować twój haj, będziemy musieli odejść daleko od definicji owoców. Oto kilka z nich:

• Brokuły

Brokuły obfitują w inny terpen zwany beat-kariofilenem, najczęściej powiązany z czarnym pieprzem, bazylią i goździkami. Zjadanie brokułów przed sesją palenia może zintensyfikować haj, zapewniając jednocześnie wyjątkowe korzyści odżywcze, takie jak witaminy A, C, E, K, witaminy z grupy B, kwas foliowy, potas, wapń i żelazo.

• Słodkie ziemniaki

Słodkie ziemniaki są bogate w minerały magnezu i potasu, a także witaminy C i B6, ważne dla silnego układu odpornościowego oraz zdrowia mózgu i układu nerwowego. Bogate w złożone węglowodany słodkie ziemniaki zostały powiązane ze zwiększeniem poprawiającej samopoczucie serotoniny. Konopie indyjskie mogą również zwiększać poziom serotoniny, chociaż to, jak precyzyjnie oddziałują konopie z serotoniną, jest procesem ciągłym.

• Jajka

Jajka zawierają wiele takich samych składników odżywczych jak orzechy, takie jak kwasy tłuszczowe omega-3 i witaminy A, B, C i K, minerały, magnez, kwas foliowy i białko.

Ale powiedzmy, że wolisz po prostu pozostać przy mango. Jaki jest najlepszy sposób, aby w pełni wykorzystać zalety tego pełnego mircenu owocu?

Jest kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz spróbować spożywać pokarmy, aby zwiększyć swój haj, ale pierwszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest metabolizm. Jeśli twój metabolizm działa szybko, zjedz 2-3 mango około dwie godziny przed paleniem. Osobom o wolniejszym metabolizmie powinno wystarczyć jedno mango około godziny przed czasem. To wszystko są oczywiście niepotwierdzone domysły, ale chodzi o to, aby mircen znajdował się w twoim organizmie, kiedy spożywasz marihuanę.

Aby naprawdę w pełni wykorzystać mircen, trzymaj się z dala od soku z mango (chyba że sam go wyciskasz) ze sklepu. Ogólnie rzecz biorąc, sok jest często pełen niepotrzebnego cukru, a w rzeczywistości może zawierać niewiele lub wcale mircenu, składnika, którego naprawdę szukasz.

Czy próbowałeś któregokolwiek z powyższych owoców lub produktów, aby zwiększyć swój haj?
Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.