Marihuana podczas przeziębienia

Ze względu na okres jesienny, temat jak najbardziej na czasie!

Oznaki przeziębienia są dosyć jednoznaczne i obejmują:
katar
ból gardła
zdezorientowanie
przytłoczenie
zmęczenie
kaszel.

Wiele osób poleca rosół jako remedium na całe zło, ale jeśli chodzi o rosół w odniesieniu do alternatywnych zabiegów, niewiele działa on w celu łagodzeniu rzeczywistych objawów przeziębienia.

Mimo iż oczywiście możliwe jest wzięcie się w garść i nienarzekanie przez dzień lub dwa, w miarę pojawienia się ciężkich objawów, nawet największy twardziej wymięka.

Czy poza konwencjonalnymi lekami dostępnymi bez recepty, istnieją bardziej skuteczne alternatywy metody leczenia przeziębienia?

A co z marihuaną? Czy jest ona dobra w przypadku przeziębienia?

Prawdę mówiąc, nie ma zbyt obszernych badań na ten temat. A mówiąc jeszcze szczerzej, są one bardzo mocno ograniczone, jeśli w ogóle.

Zatem wszystkie wnioski na temat cannabis wyciągnąć można z badań nad innymi kwestiami zdrowotnymi, nie nad przeziębieniem bezpośrednio.

Mówiąc to, jeśli zamierzasz palić cannabis – z perspektywy medycznej nie wygląda to wpływać dobrze na czasowe zdrowie układu oddechowego.

Badania wskazują natomiast, że palenie czegokolwiek, nawet marihuany, może jedynie przyczynić się do zwiększenia problemów z oddychaniem. Zatem jeśli chorujesz na przeziębienie, polecamy raczej stosowanie cannabis w jedzeniu lub kroplach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.