sklep z nasionami marihuany xxl, thc-thc.com

Efekty cannabis na seks

„Marihuana sprawia, że seks jest nieziemski” powiedział niegdyś Seth Rogen w Pineapple Express.

Nasi przodkowie często odnosili się do cannabis jako do afrodyzjaku.

Ale czy istnieje jakaś nauka, która sugeruje, że cannabis może faktycznie stymulować nasz popęd seksualny lub w jakikolwiek sposób polepszać sam stosunek?

Cóż, badania mają lekko mieszane rezultaty.

W jednym z badań opublikowanych w Journal of Psychoactive Drugs stwierdzono, że regularne stosowanie cannabis przez mężczyzn prowadzi do niższego poziomu testosteronu, a aż 35 procent badanych miało mniejszą liczbę plemników niż osoby nie palące marihuany.

W tym samym artykule krótko omówiono badanie ankietowe z 1972 roku, w którym mężczyźni w przeważającej większości stwierdzili, że marihuana zwiększa u nich popęd seksualny.

Nowsze badanie z 2010 roku wykazało, że regularne stosowanie pochodnych konopi wiąże się z większą liczbą partnerów seksualnych, ale także utrudnia mężczyznom osiągnięcie orgazmu.

Inne badanie z Journal of Sexual Medicine dało podobne wyniki.

Po zbadaniu 50.000 osób w wieku 25 – 45 lat, naukowcy znaleźli dodatnią korelację pomiędzy częstym stosowanie cannabis a wzrostem pożądania seksualnego i ogólnej wytrzymałości podczas stosunku.

W ostatecznym podsumowaniu stwierdzono, że konsumenci cannabis uprawiają średnio o 20 procent więcej seksu niż osoby nie używające marihuany.

sklep nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, skunka, ak 47, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.