sklep z nasionami marihuany xxl, thc-thc.com

Stosowania opioidów spada po legalizacji medycznej marihuany

medyczna-marihuana-hc-cbd-leczenie-mapa-marihuana-historia-marihuany

Realizacja programów związanych z medyczną marihuaną jest związana ze zmniejszeniem częstości występowania opioidów, wykrywanych wśród śmiertelnie rannych kierowców, według danych opublikowanych przed drukiem w American Journal of Public Health.

Naukowcy z Columbia University w Nowym Jorku oraz University of California w Davis dokonali porównania między dodatnimi testami na opioidy w śmiertelnych wypadkach samochodowych w 18 stanach. Autorzy stwierdzili, że kierowcy w wieku 21-40, którzy mieszkali w stanach, które zezwalały na stosowanie marihuany znacznie rzadziej przechodzili test na opioidy pozytywnie niż kierowcy, którzy mieszkali w stanach, gdzie marihuana była zakazana.

Autorzy doszli do wniosku, że „MMLs (przepisy dotyczące medycznej marihuany) związane są ze zmniejszeniem pozytywnych wyników w testach na opioidy wśród śmiertelnie rannych kierowców w wieku 21-40 i mogą pomóc zmniejszyć ogólne zużycie opioidów oraz szanse na ich przedawkowanie.”

Wcześniejsze badania ustaliły, że legalny dostęp do marihuany związany jest z niższymi wskaźnikami zażywania opiatów, nadużywania ich oraz związanej z nimi śmiertelności.
Niedawne badanie opublikowane w czasopiśmie Health Affairs wykazało znaczący spadek stosowania leków na receptę w wyniku wprowadzenia programów medycznej marihuany.

sklep nasiona marihuany, konopi, cannabis, ganji, skunka, ak 47, thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Stosowania opioidów spada po legalizacji medycznej marihuany”


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.