9 sposobów na pozbycie się śmierdzącego marihuaną oddechu

1. Zjedz jabłko.

Jabłko z pewnością przyda się podczas sesji cannabis. Nie tylko po to, aby utworzyć z niego domowe bongo, ale także jako odświeżenie naszego oddechu. Według Sheryl Barringer, profesor nauki żywności oraz technologii w Ohio, polifenole zawarte w jabłkach rozbijają i neutralizują śmierdzące związki podobne do siarki.

W Korei Południowej naukowcy pracują nad wyhodowaniem „kiss apple” – gadżetem randkowym.

2. Zastosuj nadtlenek wodoru.

Sprawdza się nie tylko podczas przecięcia lub zranienia. Nadtlenek wodoru często stosowany jest jako substytut płynu do płukania ust. Ważne jest aby rozrzedzić go z wodą w stosunku 1:1, aby uniknąć pełnej siły produktu.

3. Soki owocowe z cytrusów.

Owoce takie jak pomarańcze i cytryny mogą pomóc pobudzić gruczoły ślinowe i zwiększyć produkcję śliny. Ślina pomaga neutralizować kwasy produkowane przez płytki i może usuwać martwe komórki, które gromadzą się w jamie ustnej i powodować śmierdzący oddech.

4. Zjedz trochę imbiru.

Imbir jest naturalnym odświeżaczem oddechu. Wystarczy, że zjesz niewielki kawałek świeżego imbiru i pozbędziesz się brzydkiego zapachu z ust. Oprócz tego, imbir zapewnia również wiele korzyści zdrowotnych. Jeśli nie masz dostępu do świeżego imbiru, polecamy naturalne cukierki, które zawierają ekstrakt z imbiru.

5. Świeża mięta.

Smak mięty jest praktycznie w każdym produkcie do ust na rynku. Ale my mówimy tutaj o prawdziwej, świeżej mięcie. Weź listek mięty lub dwa, żuj chwilę, a następnie przepłucz jamę ustną wodą. Przekonasz się wtedy dlaczego tak wielu producentów dodaje miętę do swoich produktów!

6. Woda + soda oczyszczona.

W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się zapachów w lodówce umieszcza się w niej sodę oczyszczoną, prawda? Dlaczego nie zastosować tej samej metody w przypadku śmierdzącego zapachu z ust? Soda absorbuje nieprzyjemne zapachy nawet wtedy, gdy wymieszana jest z wodą.

7. Masło orzechowe.

Masło orzechowe od dawna stosowanego jest w celu maskowania zapachu marihuany z ust. Po prostu zjedz trochę masła orzechowego po zapaleniu i od razu będziesz gotowy do rozmowy z kimś bez martwienia się o konsekwencje.

8. Wódka.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz po prostu użyć łatwopalnej cieszy, która z pewnością wszystko wypali. Alkohol w wódce zwalcza praktycznie wszystko, w tym pozostałości brzydkiego zapachu.

9. Pij wodę.

Wybacz, jeśli brzmi to kiepsko, ale po prostu wypicie lub przepłukanie ust wodą również czyni cuda. Mój dentysta powiedział, że jest to jedna z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić po wypiciu kawy, czerwonego wina, a nawet palenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.