Gwiazdy, które kochają wypieki

1. Tom Daley

Tom Daley, brązowy medalista z Rio, powiedział magazynowi „Radio Times”, że jest bardzo zagorzałym piekarzem. Ponadto, Daley został zapytany, czy chce wziąć udział w sławnym programie w Wielkiej Brytanii, Bake Off. Jego odpowiedź? „Tak, to jest moje marzenie.” Ambicje względem pieczenia Daley mogą być zaskoczeniem, ponieważ przygotowując się do Igrzysk Olimpijskich trzymał się bardzo restrykcyjnej i zdrowej diety. Ale dlaczego nie połączyć jednego z drugim? Na naszym blogu znajdziesz wiele wyśmienitych i pożywnych receptur, takie jak na przykład naleśniki z konopią.

2. Emma Stone

Emma Stone jest samozwańczym piekarzem, a jak oświadczyła w MTV, piecze co najmniej raz dziennie. Jej chłopak, hollywoodzki aktor Andrew Garfield twierdzi, że Emma jest w tym mistrzem. Emma Stone zdecydowanie poważnie wypowiada się na ten temat – miejmy nadzieję, że wkrótce otrzyma kulinarną rolę aktorską.

3. Taylor Swift

Taylor Swift często publikuje zdjęcia swoich ulubionych przepisów na Instagramie, często towarzyszą jej osoby takie jak Lorde czy Kelly Osbourne. Co więcej, Taylor również jest wielkim fanej angielskiego Bake Off.

4. Snoop Dogg

W obliczu wszystkiego, Snoop Dogg nie wydaje się być kandydatem do tradycyjnych wypieków ciast. Jednak wyraźnie wykazuje on uznanie do programów typu Bake Off. Snoop przyznaje, że sprawia mu radość pieczenie ciast. Z pewnością dodaje on do nich tajemniczy składnik, który sprawia, że pieczenie staje się jeszcze bardziej przyjemne.

5. Harry Styles

Więc co robi Harry Styles pomiędzy śpiewem na próbach, wydawaniem albumów i spektaklami? Wyścigi samochodowe? Pielęgnacja włosów? Wakacje? Być może, ale przed tym wszystkim znajduje się… robienie pizzy od podstaw!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.