nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Nowe badania sugerują, że cannabis jest bardziej popularne niż lody

Informacje te pochodzą z nowego raportu Marijuana Business Daily, który ocenia, że całkowite zapotrzebowanie na cannabis, w tym również na czarnym rynku, wynosi od 45 do 50 miliardów dolarów.

Rocznie sprzedaż lodów wynosi tylko 5,1 miliarda dolarów, a całkowita sprzedaż rekreacyjnej marihuany w Stanach Zjednoczonych z łatwością to przewyższa. W rzeczywistości przewyższa również sprzedaż biletów kinowych (11,1 miliarda dolarów) oraz kupowanie przekąsek takich jak Doritos (4,9 miliarda dolarów).

Jeśli rząd federalny zalegalizowałby marihuanę w skali całego kraju, sprzedaż z pewnością szybko by wzrosła, ponieważ cannabis zyskuje coraz większą popularność, a rynek ewoluuje. – Marijuana Business Daily.

Oznacza to, że w takim tempie nie zajmie wiele czasu przyćmienie sprzedaży papierosów a nawet sprzedaży piwa – przynajmniej potencjalnie.

Po rekreacyjnej stronie przemysłu, państwa w których legalna jest marihuana do tej pory deklarują ogromne tendencje wzrostowe. Zapotrzebowanie na marihuanę jest ogromne. – Chris Walsh, Marijuana Business Daily.

Dzięki ogromnej sprzedaży przemysł nadal rośnie, co również zwiększa liczbę miejsc pracy. Raport mówi, że przemysł cannabis zatrudnia od 165 do 230.000 pracowników w pełnym oraz niepełnym wymiarze godzin.

Jak twierdzi sprawozdanie, w celu uwzględnienia tej perspektywy, w Stanach Zjednoczonych jest więcej pracowników zajmujących się cannabis, niż w piekarniach czy salonach masażu.

Jednak na horyzoncie pojawia się niepokojący cień, którym było wybranie prezydenta elekta Donalda Trumpa…

„To zdecydowanie jeden z największych problemów firm konopnych.” – powiedział Walsh. Potencjalnie zwiększone egzekwowanie przepisów przez Departament Sprawiedliwości może mieć znaczący wpływ na przyszłą sprzedaż oraz rozwój przemysłu.

nasiona marihuany sklep, konopi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Nowe badania sugerują, że cannabis jest bardziej popularne niż lody”

olej, konopny, cbd
sklep z nasionami marihuany, konopi


Ta witryna thcland.pl wykorzystuje pliki cookies.