Wskazówki mówiące, że twój szef pali cannabis

Wydaje ci się, że twój szef pali marihuanę, ale nadal nie jesteś w 100% pewny? Jeśli tak, być może po prostu chcesz być w stanie dowiedzieć się jak jest naprawdę bez pytania go o to bezpośrednio. Mimo, że niektórzy ludzie potrafią ukryć swoją miłość do marihuany – innym kompletnie to nie wychodzi.

1. Trzyma krople do oczu na biurku.

Tylko dlatego, że ktoś używa kropli do oczu, niekoniecznie oznacza, że pali marihuanę. Ale jeśli ta osoba nie cierpi z powodu poważnej alergii lub dolegliwości związanych z suchymi oczami, prawdopodobnie pali marihuanę i stosuje krople, aby ukryć zaczerwienione oczy.

2. Mocno pachnie.

Bardziej oczywistą wskazówką jest to, jak twój szef pachnie kiedy każdego dnia przychodzi do pracy. Jeśli czujesz, że pachnie on marihuaną, to z pewnością ją palił.

3. Znika podczas przerwy.

Wiesz, że twój szef ma chwilę przerwy, ale nie można go wtedy znaleźć. Prawdopodobnie dlatego, że pali w samochodzie lub ukrywa się z jointem przed biurem.

4. Często mówi o marihuanie.

Twój szef może wspierać legalizację i wcale nie palić marihuany. Ale jeśli wydaje ci się, że wie coś, jeśli chodzi o osiąganie haju, to jest pewny znak, że pali marihuanę, albo palił w przeszłości.

5. Bierze wolne na 420.

Z jakiego innego powodu szef brałby wolne na 420? Jeśli to nie są jego urodziny, urodziny matki, czy coś w tym stylu, z pewnością świętuje wtedy Międzynarodowy Dzień Marihuany.

6. Patrzy na ciebie wymownie, kiedy pytasz o wolne na 420.

Tak. Twój szef dokładnie wie, co robisz w tym konkretnym dniu. Uznanie tego dnia wolnego to również dobra wskazówka, że twój szef lubi marihuanę.

7. Nosi ze sobą zapalniczkę, ale nie pali papierosów.

Czy twój szef zawsze ma ze sobą zapalniczkę, ale nigdy nie pali papierosów? Jeśli tak, może to być wskazówka, że pali cannabis.

8. Nie dokucza ci, gdy przyjdziesz na haju do biura.

Jeśli przyjdziesz do pracy na haju i twój szef widzi, w jakim stanie jesteś, ale nic nie mówi to albo masz fajnego szefa, albo on również pali marihuanę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.