Dabowanie, wapowanie, produkty spożywcze…

Dabowanie, wapowanie, produkty spożywcze: co jest najlepsze dla ciebie?

Wielu nowych użytkowników interesuje się najzdrowszym sposobem konsumpcji marihuany, zwłaszcza jeśli chodzi o zdrowie płuc. Inni użytkownicy martwią się o wysoką jakość produktów, ponieważ nie chcą doświadczyć paranoi lub stanów lękowych, które czasem pojawiają się po spożyciu cannabis.

1. Wapowanie

Waporyzatory są uważane przez wiele osób za jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych sposobów stosowania marihuany. Waporyzatory mogą pomóc wyeliminować do 95 procent substancji rakotwórczych z materiału roślinnego. Smak jest również bardziej wyraźny.
Dużym minusem jeśli chodzi o waporyzatory może być ich cena i dostępność, ale obiecuję – jeśli zdecydujesz się na jeden, z pewnością nie będziesz rozczarowany.

Wapowanie sprawia, że haj jest kompletny i tak czysty, że już nigdy nie spojrzysz na marihuanę w ten sam sposób.

Ludzie, którzy wapują doświadczają mniejszej liczby podrażnień układu oddechowego niż osoby, które palą marihuaną.

2. Dabowanie

Dab to skoncentrowana dawka marihuany wytwarzana przez ekstrakcję chemikaliów z rośliny przy zastosowaniu rozpuszczalników takich jak butan. Po ekstrakcji otrzymujesz woskowatą, wyglądająca jak miód pastę, którą aplikujesz do e-papierosa, a następnie produkujesz dym, który wdychasz. Nie jest to jednak opcja po którą powinieneś sięgać, jeśli obawiasz się zagrożeń związanych z paleniem.

Dawki dabu są bardzo wysokie, między 40 a 80 procent THC. Zdecydowanie nie jest to produkt, po który powinni sięgać nowi użytkownicy. Takie dawki często są skorelowane z paniką oraz paranoją, które kojarzą się ze stosowaniem cannabis. „Uliczna marihuana” posiada około 12,5% zawartości THC.

Kolejną sprawą jest tworzenie ich, a dokładnie proces ekstrakcji, który może być bardzo niebezpieczny. Ze względu na stosowanie butanu, który jak wiadomo znany jest z częstego powodowania eksplozji, istnieje realne zagrożenie dla twojego zdrowia.

Ponadto, niektóre dane wykazały, że osoby, które stosują dab zgłaszają przypadki nabycia tolerancji szybciej niż osoby palące marihuanę, dana podgrupa zgłasza również więcej objawów odstawienia.

3. Produkty spożywcze

Ostatnia metoda konsumpcji to produkty spożywcze. Brownie, ciasteczka, lizaki, cukierki, canna-masło, oleje zawierające cannabis – co tylko jesteś w stanie nazwać, jesteś w stanie zjeść z dodatkiem marihuany. Kiedy spożywasz marihuanę paląc ją, trafia ona do układu nerwowego. Haj jest intensywny i szybko się rozprzestrzenia, ale także rozprasza się szybciej niż w przypadku produktów spożywczych.

Jednak należy pamiętać, że nie wszystkie produkty spożywcze robione są pod jedną miarę. Dwa potencjalne problemy związane z nimi obejmują to, że trochę czasu zajmie, zanim zaczną one działać – 45 do 60 minut, a więc istnieje realne ryzyko że zjesz więcej, niż powinieneś myśląc, iż zjadłeś za mało.
Drugą kwestią jest świadomość dawki w danym produkcie. Jeśli dawka jest niska, może okazać się niewystarczająca, ale jeśli dawka jest duża to może okazać się zbyt wysoka dla ciebie; i niestety nie dowiesz się, dopóki nie będzie za późno.

Zaletą produktów spożywczych jest to, że nie musisz martwić się o swoje płuca.

Istnieje również kilka innych opcji – maści, nalewki – które mogą być dla ciebie odpowiednie. Musisz spróbować i dobrać jedną wedle swoich preferencji oraz możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.