Celebryci, którzy palą marihuanę

Celebryci, którzy palą marihuanę i nie ukrywają tego faktu.

Stosowanie marihuany wśród celebrytów na całym świecie nie jest rzadkością. Podczas gdy niektórzy robią to za zamkniętymi drzwiami, istnieją też tacy, którzy nie ukrywają specjalnie tego faktu. Naszym zadaniem jest to w pewnym sensie część stylu życia wielu celebrytów.

Istnieje kilka stereotypów związanych ze stosowaniem marihuany. Mówi się, że osoby, które ją stosują są leniwe, niezmotywowane, rozproszone… i tak dalej. Ale prawda jest taka, że ci, którzy stosują marihuanę wcale się tym nie przejmują. Po prostu dlatego, że nie uważają oni marihuany za narkotyk jakim jest na przykład niezaprzeczalnie heroina.

1. Miley Cyrus

Jedno z największych nazwisk w branży muzycznej, Miley Cyrus to posiadaczka jednej z najbardziej wokalnych osobowości w branży cannabis. Miley ma na swoim koncie kilka udanych albumów muzycznych.

Oprócz tego, że świetnie śpiewa, przyznała się również do stosowania marihuany. Faktem jest, że Miley paliła marihuanę na scenie! Był to jeden z koncertów podczas MTV 2013 Europe Music Awards.

2. Louis Tomlinson

Louis Tomlinson nie potrzebuje specjalnego przedstawienia. Brytyjski piosenkarz pop, autor tekstów, autor, jest członkiem popularnego boysbandu One Direction.

Louis Tomlinson oraz jego kolega z grupy zaszokowali cały świat, paląc otwarcie marihuanę w Peru.

3. Dave Chappelle

Dave Chappelle jest jednym z tych ludzi, którzy są bardzo otwarci na palenie marihuany. Dave przyznał się do palenia marihuany, szczególnie we wczesnych latach swojej kariery.

4. Bill Maher

Bill Maher to jeden z najlepszych gospodarzy telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. Bill Kilkukrotnie przyznawał się już do swojego zamiłowania do cannabis. Jest on zdecydowanym zwolennikiem legalizacji cannabis.

Bill Maher często uczestniczy również w akcjach czy wydarzeniach, które dotyczą marihuany.

5. Zach Galifianakis

Zabawny facet z serii filmów Kac Vegas, Zach Galifianakis, nigdy nie ukrywał, że pali marihuanę.

6. Snoop Lion

Snoop Dogg lub Snoop Lion to popularny artysta hip – hopowy. W oświadczeniu przekazanym mediom na temat marihuany Snoop powiedział

„Marihuana sprawia, że czuję się tak, jak powinienem się czuć.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.