Blue Dream to idealna odmiana marihuany?

Prawdopodobnie najpopularniejsza odmiana cannabis w Ameryce, Blue Dream stała się ulubieńcem wśród konsumentów marihuany.

Często uważana za świetną odmianę dla początkujących, ale także lubiana przez doświadczonych użytkowników cannabis, Blue Dream może pochwalić się apetycznym smakiem i dobrze zarysowanym profilem efektów, który wzmaga euforię i poczucie łagodnego relaksu.

Dostępna na pozór wszędzie, Blue Dream jest na szczycie najpopularniejszych odmian marihuany. Opracowana jako zrównoważona hybryda indica/ sativa, Blue Dream czerpie ze wszystkich najlepszych cech swoich rodziców indica i sativa, co czyni ją popularną wśród szerokiej gamy konsumentów.

Dlaczego Blue Dream jest tak popularna?

Blue Dream osiąga godne uwagi osiągnięcia statusu najlepiej sprzedającej się uwagi na kilku głównych legalnych rynkach marihuany w USA, co czyni ją prawdopodobnie najpopularniejszą odmianą cannabis w Ameryce. Ale skąd wzięła się ta odmiana i dlaczego jest tak bardzo lubiana przez wszystkich?

Przyjęta historia mówi, że Blue Dream znalazła swój początek w Santa Cruz na plaży w północnej Karolinie jako odmiana medyczna. Stamtąd odmiana szybko zyskała status kultowej, rozprzestrzeniając na miasta w całym stanie.
Obecnie ciężko jest wejść do apteki w Kalifornii i nie napotkać jej na półce.

Po spędzeniu wielu lat w Kalifornii, Blue Dream stało się topowym produktem w Kolorado i Waszyngtonie. Co sprawia, że Blue Dream jest tak popularne?

Blue Dream jest zwykle uważana za łatwą w uprawie odmianę. Nawet początkujący hodowcy mogą z łatwością uzyskać wysoką wydajność w porównaniu do innych odmian. Ta łatwość uprawy i wysoki zwrot z inwestycji sprawiły, że wielu hodowców zaczęło preferować ją w swoich ogródkach nad innymi odmianami.

Blue Dream również łatwo znaleźć jako szczepkę.

Z poziomem THC, który zazwyczaj waha się od naprawdę wysokich do 20%, Blue Dream jest niezawodnie mocną odmianą.

Macie jakieś doświadczenia z Blue Dream? Jeśli tak to koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.