YouTube zamyka kanały związane z marihuaną

Jak być może zauważyliście, wiele kanałów na YouTube zostało ocenzurowanych z niewiadomych i niezrozumianych powodów. Właściciele nie otrzymali konkretnej odpowiedzi od samej platformy dlaczego wprowadzona została cenzura – zaszczycono ich jedynie automatyczną wiadomością.

Wiele osób prosi o informacje na temat konkretnego powodu zawieszania nieszkodliwych kanałów poświęconych światu cannabis, które w żaden sposób nie mogą być uznane za agresywne lub obraźliwe. Wszyscy uważają, że taka niesprawiedliwość blokuje wieloletnie dzieła artystów, którzy oferowali informacje z troską i szczegółami wielu obserwatorom.

W ciągu kilku tygodni zauważyliśmy, że większość kanałów tematycznych poświęconych światowi marihuany i jej uprawie, zarówno w ogrodach uprawy jak i w bankach nasion (w tym w uznanych i szanowanych bankach na całym świecie, takich jak Fastbuds, Dinafem, Dutch Passion, Delicious Seeds…) znika kontent udostępniony w wideo. Dzieje się tak z kilku powodów; naruszenie zasad, naruszenie warunków korzystania z usługi, zasad społeczności YouTube, spamu, czy wprowadzających w błąd praktyk i treści… – i to tylko niektóre z wymówek, które otrzymali właściciele kanałów.

Bardzo profesjonalnie.

Czekając na prawdziwą i konkretną odpowiedź ze strony YouTube, wielu właścicieli kanałów publicznie ogłosiła niesprawiedliwości i ma nadzieję, że platforma zareaguje i przywróci wszystkie kanały tak szybko jak to jest możliwe.

Wielu z nich przeniosło się na platformę Vimeo i udostępnia filmy za pomocą konkretnych linków wśród grona swoich obserwatorów.

Oczywiście wszelkie wsparcie i okazanie cierpliwości jest bardzo mile widziane od wszystkich fanów cannabis. Ze swojej strony będziemy oferować możliwe informacje, wskazówki, kroki, ciekawostki… i całą resztę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.