Cannabis i Netflix

Cannabis i Netflix: Co warto obejrzeć.

Bez względu na twoje szczególne zainteresowanie tym tematem, Netflix posiada szerokie spektrum programów i filmów poświęconych marihuanie. Niezależnie od tego jakiego rodzaju filmy i seriale cię interesują, zapraszamy do przeczytania całej listy, ponieważ mamy dla was dzisiaj jedne z najlepszych dostępnych programów o tematyce cannabis.

• Super High Me

Super Size Me to program, który skupiał się na efektach jedzenia w knajpach typu McDonald’s i który zainspirował do powstania Super High Me. W 2004 roku Morgan Spurlock chciał zrozumieć wpływ fast foodów na nasze zdrowie. Jedynym sposobem, w jaki mógł osiągnąć swój cel, było jedzenie tylko i wyłącznie posiłków w restauracji McDonald’s – i to przez cały miesiąc.

Super High Me używa ten rodzaj formatu filmowego, aby satyrycznie przyjrzeć się temu, co stanie się gdy Doug Benson będzie palić cannabis przez 30 dni, codziennie. Po drodze stara się on obiektywnie opisywać wpływ marihuany na jego ciało. Jest to film niezależny, którego nie należy traktować zbyt poważnie, ale z pewnością zapewnia on lekki wgląd w to, jakie efekty niesie ze sobą częste i regularne stosowanie marihuany.

• Reincarnated

Jeśli miałbyś wymienić kogoś, kto uosabia wszystko co związane z marihuaną, z pewnością byłby to Snoop Dogg. We współpracy z Vice, dokument śledzi Snoop Dogga w duchowej podroży na Jamajkę. Polecamy obejrzeć!

• Cheech and Chong’s Next Movie

Wielu ludzi twierdzi, że lata 80 były jednym z największych okresów dla palaczy marihuany. Cheech i Chong zdecydowanie mieli w tym czasie dużo zabawy. Być może nie ma tu zbyt dobrze opracowanej fabuły czy oskarowej obsady, ale z pewnością jest to dobry, rozrywkowy wybór na niedzielne popołudnie.

• Disjointed

Disjointed to oryginalna seria Netflix, która nadaje nieco nowoczesny styl klasykom stworzonym przez Cheech i Chong. Opisywana przez Netflix jako zwariowana i nieco lekceważąca – taka właśnie jest. Z pewnością możesz spodziewać się mnóstwo śmiechu, ale tylko jeśli podejdziesz do tej serii z otwartym umysłem. Seria zawiera dwadzieścia odcinków dobrej zabawy.

• 420—The Documentary

Jeśli wolisz oglądać bardziej rzeczowe filmy, ten zdecydowanie znajduje się na liście obowiązkowych! Jest on idealny nie tylko dla osób, które głęboko siedzą w świecie cannabis, ale może on także doskonale wyjaśnić wszystkim innym, w jaki sposób roślina marihuany może wzbogacać nasze codzienne życie.

• The legend of 420

Podążając tym samym tropem co 420—The Documentary, The legend of 420 ma na celu obiektywne spojrzenie na szybko rozwijający się przemysł cannabis. W przypadku tego dokumentu opinie są nieco jednostronne, ale wciąż zawiera on przydatne informacje. Gościnnie w dokumencie wystąpił Tommy Chong. Z tego filmu dowiecie się również tego, jak marihuana wpłynęła na przemysł medycyny, kuchni czy sztuki.

• INSIDE: Medical Marijuana

Zatwierdzony przez National Geographic, Inside: Medical Marijuana dokumentuje wyzwania stojące przez szybko rosnącym sektorem medycznej marihuany. Ukazując pracę kilku właścicieli firm, którzy próbują wykorzystać „zieloną gorączkę”, serial ma na celu przedstawienie branży marihuany dzięki rozważeniu realnych wad i zalet przemysłu.

• Murder Mountain

Wszystkie poprzednie pozycje skupiają się raczej na postrzeganiu branży przez różowe okulary. Jednak podobnie jak w każdej innej dziedzinie biznesu, w której można zarabiać pieniądze, istnieją osoby które ją nadużywają. Murder Mountain próbuje odkryć, dlaczego tak wiele osób zniknęło w hrabstwie Humboldt – amerykańskiej stolicy uprawy cannabis. Chociaż oczywiście trudno odróżnić jest fakty od plotek, Murder Mountain to dokument, który wciąga do ostatniej minuty trwania.

• Netflix Original: Cannabis

Netflix Original: Cannabis to kolejny ciemny portret nielegalnego rynku cannabis, fikcyjna seria jest surowa i pełna złych charakterów. Jeśli jesteś fanem dramatów kryminalnych, to jest zdecydowanie jedna z obowiązkowych pozycji na twojej liście.

Jedyne co warto wziąć pod uwagę to fakt, że film może być w niektórych przypadkach dość makabryczny. Każdy epizod trwa około 50 minut i zapewnia wiele dobrej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.