Debiut rolowanych przez maszynę papierosów z marihuaną (THC)

papierosy-z-marihuana-thc-thc

Papieros to jedna z ikon XX wieku, czy Ci się to podoba, czy nie.

Firma z Kolorado zadebiutowała swoimi papierosami zawierającymi marihuanę kilka miesięcy temu, a obecnie twórcy liczą na wprowadzenie ich na rynek i elegancko zaprojektowany produkt startuje w Kolorado – i wkrótce na innych rynkach.

„Wielu ludzi, którzy palą (tytoń) papierosy próbowali nasze produkty, i lubią w nich to, że jest to identyczne uczucie – sposób w jaki mieści się on między palcami, sposób palenia, strząsania,” mówi szef firmy Chris Connors. „Nie ma tam jednak tytoniu. Całość stworzona jest z marihuany, około 100 miligramów w każdym papierosie, więc palenie go z pewnością sprawi, że poczujesz się trochę inaczej niż po zwykłym papierosie.”

Krótki wywiad z Connors – którego tata spędził ponad 30 lat na Wall Street, a dziadek był dyrektorem w Bristol-Myers – o pierwszych miesiącach firmy, jego uczuciach o dynamicznie rozwijającym się rynku waporyzowania i jego zamiarach na przyszłość.

Więc papieros Cranfords wygląda dokładnie tak jak zwykły papieros – dopóki nie spojrzysz na końcówkę i zobaczysz zielony pył?

Connors: Dokładnie. Nasze papierosy są profesjonalnie walcowane przez maszyny, a my promujemy naszą firmę jako pierwszą amerykańską firmę produkującą papierosy konopne.

Jak wyglądają liczby po dwóch miesiącach od premiery – w ilu jesteście sklepach, ile paczek sprzedaliście?

Connors: Nasze produkty są w ponad 20 sklepach, a sprzedaliśmy blisko 1000 paczek. Rozpoczęliśmy sprzedaż dwa miesiące temu, a już mamy zamiar franczyzy w Kalifornii i Connecticut.

Z jaką reakcją do tej pory się spotkaliście?

Connors: Zawsze dzwonię to sklepu około tydzień po zostawieniu w nim naszych produktów, a ludzie mówią mi, że dosłownie znika on z półek.

Czy istnieje obawa, że ktoś zapali wasz papieros myśląc, że jest to regularny papieros?

Connors: Nie ma takiej obawy. Od razu można to poznać po zapachu i smaku papierosa.

Więc co jest w środku tych papierosów?

Connors: W tej chwili jest to mieszanka Scott’s OG i Larry’s OG.

A po ile sprzedajecie paczkę zawierającą 10 papierosów?

Connors: Cena detaliczna to 30 dolarów za paczkę, rekomendowana cena dla sklepów to 50-60 dolarów, co jest świetną ceną, ponieważ w każdym opakowaniu jest ćwierć uncji marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.