Kochasz marihuanę, a randkujesz z dziewczyną, która nie pali?

Kochasz marihuanę, ale spotykasz kogoś, kto niekoniecznie jest jej fanem. Co zrobić w takim przypadku? Cóż, istnieje wiele sposobów na dobrą, długotrwałą relację. Dopóki ta druga osoba będzie szanować twoją miłość do marihuany, nie ma powodu, dla którego nie moglibyście być razem. Ale to oznacza również, że musisz uszanować wybór tej osoby, jakim jest niesięganie po cannabis. Aby być szanowanym, sam musisz okazać szacunek. Jeśli zastanawiasz się jednak wciąż, jak sprawić aby taka relacja miała jakieś szanse, poniżej kilka wskazówek.

1. Niech ona będzie dla ciebie numerem jeden.

Jeśli zdarzy się dzień, w którym twoja wybranka chce, abyś pominął poranny rytuał palenia… zrób to. Ona może po prostu czasami chcieć spędzić z tobą czas, kiedy nie jesteś na haju. Dopóki nie będzie próbowała całkowicie zmienić twoich nawyków, nie ma powodu dla którego czasem nie możesz zrobić wyjątku od reguły.

2. Szanuj jej wybór dotyczący niepalenia marihuany.

Jeśli twojej dziewczynie nie przeszkadza to, że palisz marihuanę, powinieneś uszanować jej wybór dotyczący niepalenia jej. Nie staraj się jej przekonywać, aby zmieniła zdanie lub sprawiać, że czuje się głupio, ponieważ nie chce tego spróbować.

3. Zawsze pytaj, czy w porządku jest palenie w jej obecności.

Bardziej niż prawdopodobne, że nie ma nic przeciwko. Ale w przypadku, gdy twoja ukochana woli nie czuć tego zapachu, lub z jakiegokolwiek innego powodu, po prosu zapytaj, zanim zapalisz. W przeciwnym razie może poczuć, że nie dbasz o to co ona myśli.

4. Nie staraj się ukryć swojej miłości do marihuany.

Nikt nie lubi kłamać, a tym bardziej być okłamywanym. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, to po prostu uczciwość wobec twojej partnerki. Jeśli nie zaakceptuje tego, że palisz marihuanę, to jest jej sprawa.

5. Udowodnij, że możesz wykonywać normalnie wszystkie czynności, mimo że jesteś na haju.

Jeśli chcesz, aby osoba z którą się spotykasz trochę wyluzowała w temacie marihuany, nie zachowuj się jak ćpun. Wyjdź z domu i rób to, co lubi robić twoja partnerka. Tylko dlatego, że jesteś na haju nie oznacza, że nie możesz funkcjonować.

6. Staraj się w rozmowie poruszać też inne tematy niż twoja miłość do marihuany.

Nie ma nic złego w rozmawianiu o marihuanie. To przecież fascynująca roślina. Ale jeśli to wszystko o czym potrafisz rozmawiać, to twoja partnerka z pewnością pomyśli, że marihuana jest prawdziwym problemem.

7. Uświadom ją na temat niesamowitych efektów jakie niesie ze sobą cannabis.

Jeśli zamierzasz rozmawiać o marihuanie z partnerką, upewnij się, że podajesz jej fakty. Nie mów jej tylko jak bardzo lubisz palić ;). Podziel się informacjami jak pomaga leczyć ból chroniczny, raka i tak dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.