nasiona marihuany oraz konopi indyjskich w wersjach feminizowanych automatic

Uprawiają cannabis tylko dla dzieci

Uprawiają cannabis tylko dla dzieci, THCLand.pl

Uprawiają cannabis tylko dla dzieci, które chore są na raka.

Uprawa marihuany do produkcji oleju z cannabis dla dzieci chorych na raka może być niezwykle ryzykownym posunięciem, które niesie ze sobą wiele konsekwencji.

Poznaj Erin i Frankie Wallace. Są oni bardzo podobni do innych hodowców, których mogłeś spotkać; wyszukują najsilniejszych roślin i wykorzystują je do produkcji oleju z marihuany.
Czym zatem różnią się od innych hodowców? Uprawiają marihuanę specjalnie, aby wytwarzać z niej olej dla dzieci chorych na raka.

Nie za wielu hodowców chce robić to, co robią Wallace. Strach przed rządem federalnym w postaci kryminalnego oskarżenia trzyma wielu hodowców z daleka. Wallace wiedzą jednak, że ktoś to musi robić.

Frankie mówi w wywiadzie: „Miałem bardzo szalony sen o tej roślinie, która przynosi uzdrowienie w przypadku wielu różnych chorób i to uderzyło mnie bardzo głęboko”, mówi, kiedy przycina swoje rośliny. Na pytanie, dlaczego ludzie boją się to robić, Frankie odpowiada bezbłędnie: „Jest to po prostu obawa przed reperkusją ze strony rządu federalnego”.

Po zebraniu przez Wallace idealnych roślin, można rozpocząć produkcję olejków w celu osiągnięcia doskonałej potencji produktu i pożądanych efektów.

Rodzice dzieci chorych na raka bardzo doceniają ryzyko jakie podejmują Wallace. Uważają, że cannabis powinno zostać zalegalizowane i usunięte z listy substancji zakazanych, aby można było właściwie zbadać korzyści medyczne rośliny.

Erin i Frankie narażają się na wielkie ryzyko robiąc to co robią, ale nie wyobrażają sobie oni zaprzestania.

To naprawdę szlachetny czyn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.