Uprawiają cannabis tylko dla dzieci

Uprawiają cannabis tylko dla dzieci, które chore są na raka.

Uprawa marihuany do produkcji oleju z cannabis dla dzieci chorych na raka może być niezwykle ryzykownym posunięciem, które niesie ze sobą wiele konsekwencji.

Poznaj Erin i Frankie Wallace. Są oni bardzo podobni do innych hodowców, których mogłeś spotkać; wyszukują najsilniejszych roślin i wykorzystują je do produkcji oleju z marihuany.
Czym zatem różnią się od innych hodowców? Uprawiają marihuanę specjalnie, aby wytwarzać z niej olej dla dzieci chorych na raka.

Nie za wielu hodowców chce robić to, co robią Wallace. Strach przed rządem federalnym w postaci kryminalnego oskarżenia trzyma wielu hodowców z daleka. Wallace wiedzą jednak, że ktoś to musi robić.

Frankie mówi w wywiadzie: „Miałem bardzo szalony sen o tej roślinie, która przynosi uzdrowienie w przypadku wielu różnych chorób i to uderzyło mnie bardzo głęboko”, mówi, kiedy przycina swoje rośliny. Na pytanie, dlaczego ludzie boją się to robić, Frankie odpowiada bezbłędnie: „Jest to po prostu obawa przed reperkusją ze strony rządu federalnego”.

Po zebraniu przez Wallace idealnych roślin, można rozpocząć produkcję olejków w celu osiągnięcia doskonałej potencji produktu i pożądanych efektów.

Rodzice dzieci chorych na raka bardzo doceniają ryzyko jakie podejmują Wallace. Uważają, że cannabis powinno zostać zalegalizowane i usunięte z listy substancji zakazanych, aby można było właściwie zbadać korzyści medyczne rośliny.

Erin i Frankie narażają się na wielkie ryzyko robiąc to co robią, ale nie wyobrażają sobie oni zaprzestania.

To naprawdę szlachetny czyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.