Czas inwestowania w przemysł cannabis

Jeśli jeszcze nie zacząłeś inwestować w branżę cannabis, nadszedł najwyższy czas abyś to zrobił. Królowa trendów marketingowych przewiduje, że marihuana to jeden z najbardziej opłacalnych rynków.

Obecne czasy to najlepszy moment, aby inwestować w branże cannabis. W ciągu kilku lat ta branża będzie oferować więcej miejsc pracy niż przemysł fabryczny.
Na stolicę cannabis szczególnie mocno aplikuje Kalifornia, zwłaszcza biorąc pod uwagę rynek rekreacyjnej marihuany tam. Pomimo niedawnych obaw związanych z administracją Trumpa wszystko idzie świetnie.

Jednak dlaczego teraz jest najlepszy czas aby inwestować w przemysł marihuany?

Na wypadek, gdybyś nie znał Faith Popcorn, trochę podstawowych informacji o niej. Faith Popcorn jest najlepiej sprzedającą się autorką takich dzieł jak The Popcorn Report, Clicking, EVEolution, Dictionary of the Future, a niedługo wypuści także Popcorn Report Revisited. Przewiduje ona skutecznie jakie branże będą na topie, było tak w przypadku świeżej i zdrowej żywności, dostaw do domu, a nawet mediów społecznościowych.

Krótko mówiąc Faith Popcorn jest królową trendów marketingowych, i oto najnowsza prognoza: cannabis.

W swoim najnowszym artykule Faith Popcorn powiedziała, że „teraz jest czas na inwestowanie w cannabis”. Przytacza ona niedawne badania, które pokazują, że legalizacja cannabis następuje w coraz większej ilości miejsc na całym świecie, rynek rośnie i rosnąć będzie jeszcze bardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.