Bieganie i cannabis

Bieganie i cannabis: W jaki sposób marihuana może zwiększyć twoje możliwości treningowe.

Badania pokazują, że zarówno haj biegacza jak i haj wywoływany marihuaną wywoływane są przez kannabinoidy, więc sensownym wydaje się włączenie cannabis do rutyny treningowej.

Piętno leniwego ćpuna mówi, że cannabis sprawia, iż jesteś leniwy, więc z pewnością nawet nie wiedziałeś, że można łączyć te dwie czynności. Ale jeśli ufasz nauce a nie opiniom, to z pewnością mamy dzisiaj dla ciebie dobre wiadomości. Większość biegaczy wie, że istnieje zjawisko zwane hajem biegacza, które sprawia że warto jest się trochę spocić. Haj biegacza sprawia, że czujesz się żywy i odprężony, bez względu na przebiegnięty dystans. Brzmi znajomo?

Haj biegacza oraz haj po paleniu marihuany odczuwalne są podobnie nie bez powodu. Jak się okazuje, są one powiązane, ponieważ oba są wynikiem procesów zachodzących w systemie endokannabinoidowym, przy czym haj biegacza powodowany jest przez endokannabinoidy wytwarzane przez organizm w sposób naturalny, a ten drugi dzięki kannabinoidom, z których niektóre wykazują wysokie podobieństwo do endokannabinoidów. Weźmy na przykład anandamid, endokannabinoid, który polepsza nastrój i łagodzi doświadczany ból. Jak można sobie wyobrazić, powiązanie korzyści terapeutycznych cannabis z naszymi naturalnymi możliwościami, osobom biegającym i palącym marihuanę może dać naprawdę dużą przewagę nad tymi, którzy nie palą marihuany wcale.

Jeśli chodzi o biegaczy i cannabis, palenie oczywiście nie jest konieczne. Istnieją preparaty, które stosować można miejscowo, produkty spożywcze, a także olejki do wapowania, które można włączyć do swojej rutyny. Istnieją niezliczone sposoby stosowania cannabis, i z pomocą tej substancji każdy biegacz może liczyć na poprawienie swoich wyników.

• Odmiany hybrydowe dodają energii oraz zwiększają możliwości biegaczy

Nawet najbardziej oddany biegacz czuje się zdemotywowany od czasu do czasu. Między brakiem snu, motywacją i innymi czynnikami, ćwiczenia mogą wymagać wiele zaparcia. Na debatowaniu o tym, czy założyć buty czy nie można spędzić naprawdę wiele godzin, jednak zamiast tego, możesz po prostu zapalić odmianę hybrydową, i z pewnością pomoże ci to szybko podjąć decyzję.

Oczywiście mówi się, że to sativy dodają energii, jednak zwyczaj dzieje się to bardziej psychicznie niż fizycznie. Jeśli chodzi o odmiany indica, jak wiadomo, nie wywołają one u ciebie dodatkowej motywacji. Dlatego też najlepszym wyborem są hybrydy takie jak Royal Cookies czy Sour Diesel. Hybrydy nie tylko zapewniają motywację, ale doskonale zrównoważone efekty, które wzbogacą całe doświadczenie.

• Produkty zastosowania miejscowego

Bolesność i obrażenia mogą wystarczyć, aby powstrzymać daną osobę od biegania. Na szczęście, dzięki produktom zastosowania miejscowego wszystko może się zmienić. Od zmniejszania bólu i stanów zapalnych po łagodzenie bólu i rozluźnianie zmęczonych mięśni, środki zastosowania miejscowego to szybki sposób na przyspieszenie powrotu do zdrowia i kontynuowanie treningów.

Istnieją różne rodzaje substancji przeznaczonych dla biegaczy, w tym płyny, kremy, maści i inne. Nawet jeśli nie są one skierowane do aktywnych odbiorców, biegacze nadal mogą korzystać z tych produktów przed lub po treningu. Jeśli masz wrażliwą skórę, produkty takie jak kremy CBD z pewnością także dobrze sprawdzą się w twoim przypadku.

• Produkty spożywcze o niskich dawkach z pewnością pomogą ci uzyskać lepszy wynik

Przypadkowe brownie, które upiekł twój przyjaciel z pewnością nie jest dobrym pomysłem w przypadku sportowców. Jest ono nie tylko naładowane cukrem, ale także dawka, którą zawiera jest niejasna, co oznacza, że może cię zaskoczyć – niekoniecznie pozytywnie – i spowodować, że poczujesz się jakbyś był naćpany. Jednak świetnie sprawdzą się niskodawkowe artykuły spożywcze, które zawierają od 5 do 15 miligramów THC.

• Odmiany indica pomogą ci sprawić, że będziesz spać jak dziecko

Jeśli kiedykolwiek długi bieg sprawił, że czułeś się pobudzony i niespokojny, lub byłeś tak bardzo obolały, że nie mogłeś spać, odmiana indica z pewnością może ci w tym pomóc. Odmiany indica znane są ze swoich nadmiernie relaksujących efektów, więc jeśli kiedykolwiek będziesz musiał odpocząć przed maratonem lub po prostu przed codziennym, porannym biegiem, palenie odmiany indica, takiej jak Northern Light czy Ice, z pewnością pomoże ci w osiągnięciu lepszego snu. Odmiana indica sprawi, że obudzisz się wypoczęty i gotowy do biegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.