Porady na temat marihuany w czasie koronawirusa

Potrzebujesz porady na temat palenia marihuany w czasie koronawirusa?
Newsy (i fałszywe newsy) na temat koronawirusa są w dzisiejszych czasach nieuniknione, a panika wśród społeczności jest na dość wysokim poziomie. Ale czy twoja miłość do marihuany i naturalny haj, który pochodzi ze wspólnego dzielenia się z przyjaciółmi, może wpłynąć na twoją podatność na COVID-19?

Tak jak w życiu, nic nie jest pewne, ale wydaje się to być mało prawdopodobne. Mówi się, że Światowa Organizacja Zdrowia posiada dłuższe arkusze informacyjne na temat radzenia sobie ze stresem związanym z istnieniem wirusa niż na zapobieganiu samemu wirusowi. Czekamy na czasy, w których ktoś wyhoduje nową odmianę o nazwie COVID-19.

Dzisiaj mamy dla was kilka wskazówek, na temat palenia marihuany w czasie koronawirusa:
1. Pal mniejsze jointy; nie dziel się nimi z przyjaciółmi

Zamiast rolowania jednego dużego jointa i przekazywania go przyjaciołom, rozważ zrolowanie kilku mniejszych jointów, aby aby zminimalizować przenoszenie się zarazków.

Dobrym pomysłem jest też pozwalanie ludziom na samodzielne rolowanie swoich jointów. Włożenie do ust czegoś ze śliną kogoś innego zapewnia sposób na połknięcie zarazków. Ponadto najlepiej jest zrezygnować z palenia wspólnego jointa bez dokładnego czyszczenia.

Mimo, że wspólny charakter dzielenia się marihuaną jest składnikiem kultury stonerów, sprzyja także rozprzestrzenianiu się zarazków i chorób, dlatego najlepiej rozważyć ponowne rozważenie miłości do marihuany.

2. Dokładnie myj ręce
Takie nudne, ale takie prawdziwe. Podczas palenia twoje ręce są nieuchronnie połączone z ustami, więc pamiętaj o myciu ich dokładnie po każdej sesji palenia.

WHO zaleca, aby gdy ręce są wyraźnie brudne, myć je dokładnie mydłem pod bieżąco wodą. Gdy dłonie nie są wyraźnie brudne, wystarczy je wyczyścić za pomocą żelu antybakteryjnego lub wody.

3. Noś przy sobie chusteczki nasączone alkoholem

Jeśli palisz fifki lub waporyzujesz marihuanę podczas podróżowania, dobrym pomysłem jest szybkie odkażanie urządzenia między kolejnymi zastosowaniami. Pomocne może być zaopatrzenie się w jednorazowe chusteczki nasączone alkoholem i trzymanie ich przy sobie w różnych miejscach, takich jak biurko, torba itp.

4. Trzymaj się z daleka osób, które mają wyraźny kaszel lub katar

Trzymanie się co najmniej metra od kogoś, kto kaszle lub kicha, może pomóc zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii lub wirusa. WHO nazywa to „utrzymywaniem bezpiecznego dystansu społecznego”, ale jest to również świetna wymówka, aby pozostać cały dzień na kanapie.

5. Kaszlaj zasłaniając usta

„Wirus rozprzestrzenia się drogą kropelkową”, mówi WHO. Koronawirus czy nie, jest to po prostu obrzydliwe. Aby uniknąć połknięcia cudzych… kropelek, zakryj usta zgięciem łokcia. Kaszlania bez zakrywania ust może rozprzestrzeniać grypę, przeziębienie i wirusy.

6. Artykuły spożywcze pakuj indywidualnie

Jeśli bardziej lubujesz się w produktach spożywczych z marihuaną niż w paleniu jej, rozważ indywidualne pakowanie każdego jednego produktu. Takie podejście może również pomóc uniknąć kontaktu z wieloma zestawami palców w przypadku spotkania ze znajomymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.