Marihuana może poprawić twoje życie seksualne

Palona marihuana od dawna stosowana jest jako środek przeciwbólowy w środowisko medycznym.
Oprócz tego marihuana relaksuje ciało i umysł. Jest to w zasadzie coś w rodzaju Xanax, ale naturalne!
Ale czy wiesz, że marihuana może poprawić twoje życie seksualne?

Wszyscy wiemy, że haj = zabawa, do tego otrzymujemy wiele korzyści zdrowotnych, ale marihuana pomaga także zintensyfikować odczuwanie orgazmu.
Przeciwnicy powiedzą, że marihuana jest bramą do twardych narkotyków (nie, nie jest), że jest bardzo uzależniająca (nie, nie jest), że zniszczy ci życie (nie, nie zniszczy). Marihuana to naprawdę piękna rzecz.

1. Marihuana może pomóc w osiąganiu orgazmu.

Wiele kobiet posiada problem jeśli chodzi o osiąganie orgazmu. W rzeczywistości, 1 na 3 kobiety uważa, że bardzo trudno jest osiągnąć orgazm podczas seksu. Na szczęście jest marihuana. Kiedy palimy marihuanę, aktywuje ona receptor CB1 znajdujący się w mózgu, który między innymi odpowiedzialny jest za pobudzenie i podniecenie seksualne.

2. Marihuana zwiększa wytrzymałość seksualną.

Kto nie chce być bardziej wytrzymały w łóżku? Według badań, około 75% uczestników odnotowało wzrost czasu trwania kontaktu seksualnego po wcześniejszym zapaleniu marihuany.

3. Marihuana intensyfikuje odczuwanie orgazmu.

Wiesz co jest lepszego niż orgazm? Naprawdę bardzo intensywny, zmieniający życie orgazm! Marihuana ma moc, która sprawia, że orgazm może być nieprawdopodobnie oszałamiający.

„Marihuana sprawia, że czas płynie wolniej. Orgazm wydaje się trwać 30 sekund i jest bardzo intensywny. Najlepsze orgazmy jakich kiedykolwiek doświadczałem były po paleniu marihuany.”
W przeciwieństwie do alkoholu, który nie dodaje wiatru w żagle, stosowanie marihuany faktycznie działa w sposób przeciwny.

4. Marihuana jest dobra w kontekście relacji.

Pary, które palą razem marihuanę są tymi, które kłócą się najrzadziej. Wydaje się, że marihuana może być kluczowym składnikiem do posiadania szczęśliwej, zdrowej relacji z partnerem. Według badań, korzystanie z marihuany faktycznie związane jest z niższym wskaźnikiem przemocy domowej.
„Wyniki sugerują, że stosowanie marihuany związane jest z niższym poziomem agresji wobec partnera.”

5. Marihuana jest afrodyzjakiem.

Marihuana od dawna znana jest jako afrodyzjak. Posiada właściwości zwiększające popęd płciowy. Psychiatra, doktor Lester Grinspoon powiedział, że „marihuana znacznie zwiększa doświadczenia seksualne u wielu ludzi.”

Nie ma wątpliwości, że kiedy dana osoba jest na haju, jest bardziej wrażliwa na seksualne odczucia.
6. Marihuana łagodzi napięcia.

Każdy wie, że marihuana posiada działanie relaksujące. Stosowanie konopi zmywa wszelkie napięcia seksualne, które przeszkadzać mogą w zbliżeniu.

„Marihuana ma działanie uspokajające i odprężające, dlatego też jest ona stosowana w leczeniu przewlekłych zaburzeń lękowych.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.