Sposoby na sekretne palenie w pracy

Jeśli jesteś codziennym użytkownikiem cannabis, godziny pracy mogą się naprawdę dłużyć. A długie godziny bez rośliny mogą być trudne, szczególnie jeśli pracujesz w stresującej branży. Na szczęście, istnieją proste sposoby, aby cieszyć się marihuaną w pracy.

1. Jednorazówki

Urządzenie oferujące tylko jeden buch jest idealnym sposobem zaspokojenia twoich potrzeb w pracy. Jest dyskretne i tworzy o wiele mniej dymu niż blant. Ponadto, ze względu na to, że wygląda jak papieros, nic się nie stanie jeśli jakiś współpracownik dostrzeże z daleka, że palisz.

2. Pal odmiany sativa

Jeśli znasz się trochę na marihuanie, to wiesz, że sativa nie spowoduje, że potrzebować będziesz drzemki. Jeśli możesz, postaw na sativę w godzinach pracy, a twój szef z pewnością nie będzie podejrzewał, że coś jest nie w porządku.

3. Rób przerwy

Palenie może się okazać dosyć oczywiste dla współpracowników, jeśli nie będziesz spójny. Zacznij od robienia regularnych przerw, co 15 minut. A na tych przerwach będziesz mógł oczywiście zapalić małego jointa.

Jednak istnieje ryzyko, że w pewnym momencie ktoś będzie chciał do ciebie dołączyć. „Potrzebuję trochę czasu sam” jest całkowicie akceptowalną odpowiedzią.

4. Miej wcześniej przygotowaną marihuanę

W pracy nie masz czasu, aby kruszyć pąki i rolować jointy. To po prostu głupie, a twoje dłonie będą pachnieć marihuaną już do końca dnia. Zbuduj zestaw palacza.

Twój zestaw powinien zawierać zapalniczkę, kilka spliffów, jednorazówek, krople do oczu, miętówki.

5. Używaj waporyzatora

Kompaktowe waporyzatory są dyskretne i wyglądają stosunkowo normalnie. Widzisz je na ulicach codziennie. Najlepsze jest to, że nikt nie wie co masz w środku – wkład do e – papierosa czy marihuanę.

Kolejny plus – nie musisz ukrywać faktu, że posiadasz urządzenie, ponieważ obecnie wiele osób z nich korzysta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.