Najlepsze Sposoby na Pozbycie Się Zapachu Marihuany

Jak dobrze wiemy, marihuana to kwiat. Jedną z podstawowych funkcji kwiatów jest tworzenie terpenów, substancji zapachowych zaprojektowanych przez naturę w celu przyciągnięcia zapylaczy i odpierania drapieżników. Te ostre związki mogą być jedną z najlepszych i najgorszych kwestii związanych z cannabis.

Jak pozbyć się zapachu marihuany po zapaleniu jej w domu

Niestety, zapach marihuany może być dodatkiem, który poinformuje innych o twoim prywatnym rytuale. I chociaż konopie indyjskie mogą być spożywane do celów leczniczych i dla dorosłych w wielu miejscach na świecie, ogólny zakaz nadal wpływa na społeczną percepcję rośliny. Jeśli musisz uważać na swoich sąsiadów lub po prostu nie chcesz dzielić się tą informacją z innymi ludźmi, możesz zachować swoją prywatność za pomocą kilku sztuczek.

Klasyczne podejście: Sai baba, satya, nag champa, kadzidło agarbatti

Nag Champa to kadzidło powszechnie palone w aszramach. Zapach nie jest ani męski ani kobiecy i zwykle zawiera mieszankę wielu mocnych składników takich jak kwiat champa, geranium, indyjskie drzewo sandałowe, wanilia, miód.

Klasyczny aromat został zaakceptowany na zachodzie szczególnie przez osoby praktykujące jogę oraz stosujące marihuanę. Jest to więcej niż spaniały sposób na pozbycie się zapachu zioła; dym z kadzidła może również pełnić podwójną funkcję, aby wizualnie zamaskować dym z konopi, jeśli nadal utrzymuje się on w powietrzu.

Hipisowskie podejście: Olejek paczuli

Ten aromatyczny olejek jest hipisowskim znakiem rozpoznawczym i mówi się o nich jako doskonały sposób na maskowanie zapachu cannabis. Wytwarzany z małych, różowo-białych kwiatów paczuli, olejek ten znany jest z przyjemnego, trwałego zapachu oraz rzekomych właściwości przeciwdepresyjnych i afrodyzjakalnych.

Domowe podejście: Febreeze

Febreeze to ulubiony i podstawowy produkt w wielu domach. Stosowany jest on głównie w toaletach, i sprawdza się także w przypadku marihuany.

Ostatnia deska ratunku: Spalony popcorn

Zapach spalonego popcornu może sprawić, że twój dom pachnieć będzie jak nieudana noc filmowa.Z mojego doświadczenia wynika, że ​​niewiele zapachów lepiej maskuje cannabis, i utrzymuje się w powietrzu naprawdę długo…

Ale uwaga! Istnieje bardzo niewielka różnica między spaleniem popcornu, a doprowadzeniem do prawdziwego piekła w domu. Mimo, że osiągniesz swój cel, i twój dom nie będzie już pachnieć marihuaną, alarm przeciwpożarowy jest dosłownie najgłośniejszym sygnałem domowej porażki znanym człowiekowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © THCLand.pl - Czyli informacje na temat marihuany, konopi, cannabis.